Velitel hasičů ze stanice Týn nad Vltavou Petr Přibyl ukončil služební činnost po dlouhých 37 letech.

🚒 „Každá cesta jednou končí, ale stopy, které na ní člověk zanechá, už nikdo nesmaže.“🚒

 

👨‍🚒Stejně tak budou na stanici v Týně nad Vltavou navždy stopy našeho skvělého kolegy, velitele a kamaráda Petra Přibyla, který posledním květnovým dnem oficiálně ukončil služební poměr👨‍🚒

 

🚒Nikdo už dnes nespočítá, kolik zásahů Petr absolvoval, kolik jich odvelel, kolika lidem pomohl. Po neuvěřitelných 37 let služby po něm ale na stanici navždy zůstane zapsaná jeho spolehlivost, rozvážnost, kamarádství a obrovská hasičská odbornost.

 

❤️Peťo, nikdy nezapomeneme na Tvůj profesionální přístup na jedné straně a velikou lidskost na straně druhé. Každý, kdo se kdy otočil na Tvé směně, je vyzbrojený těmi nejlepšími hasičskými radami, o kterých nepochybuje, že jsi vždycky naprosto přesně věděl, o čem mluvíš.

A věříme, že budeš s námi pokračovat a pořád tmelit naši partu i bez hasičské uniformy.

 

❤️Peťo, děkujeme za neuvěřitelných 37 let věrné služby, za hasičský vzor, za lidskost a za všechno, co jsi nás naučil. Do nové životní etapy Ti přejeme jen to nejlepší a hlavně pevné zdraví!

Zdroj: tisková mluvčí HZS Jihočeského kraje Vendula Matějů.