K dopravní nehodě osobního automobilu s motocyklem vyslalo operační středisko ve čtvrtek před šestou hodinou ranní posádku záchranářů z Milevska. Na místě se zranila žena. Záchranáři ji zajistili, uložili do vakuové matrace a následně s lehkým poraněním dolní končetiny převezli do písecké nemocnice, uvedl mluvčí záchranářů Vojtěch Míra.
Zdroj: ZZS Jihočeského kraje
Foto,video: pfnoviny.cz

